Unustasid salasõna?

MyFitness Rocca al Mare Haabersti 5, Tallinn 13516 roccaalmare@myfitness.ee +372 660 0520



Klubi on avatud:                 E-R 6.30-23.00                       L, P 9.00-21.00

 

MyFitness Viru Viru väljak 4, Tallinn 10111 viru@myfitness.ee +372 607 1000 Klubi on avatud: E-R 06.30-23.00 L-P 09.00-21.00



Kell 6.30-9.00 ja 21.00-23.00 on klubisse võimalik pääseda: 



- jalakäijatel bussiterminalist liftiga



- autoga 3. ja 4. korruse parklast Laikmaa tänava poolsetest sissepääsudest liftiga



NB! Viru Keskuses turvalindiga piiratud aladele sisenemine keelatud!



 

 

MyFitness Kristiine  Tulika põik 3, Tallinn 10613   kristiine@myfitness.ee +372 666 0025

Klubi on avatud:                  



E-R 07.00-22.00    



L-P 09.00-21.00

 

MyFitness Lasnamäe Virbi 12, Tallinn 13629     lasnamae@myfitness.ee    +372 6006366



Klubi on avatud:                  E-R 7.00-22.00



                                               L-P 9.00-21.00

 

MyFitness Solaris Estonia pst. 9 Tallinn 10143 solaris@myfitness.ee +372 6011251



Klubi on avatud: ​E-R 7.00-22.00  L-P 9.00-21.00

 

MyFitness Postimaja Narva mnt 1, Tallinn 10111

Kontaktid:   postimaja@myfitness.ee juhataja Kristjan Vomm   klienditeenindus  6240417

Klubi on avatud: E-R 6.30 – 23.00 L-P 9.00 – 21.00

 

MyFitness Viimsi Sõpruse tee 15, Haabneeme, Viimsi vald 74001

Kontaktid: viimsi@myfitness.ee  +372 661 9740

Lahtiolekuajad: E-R 6.30 – 23.00    L-P 9.00 – 21.00

 

MyFitness Mustamäe Tammsaare tee 104a, Tallinn 12918 Tel 6548067



mustamae@myfitness.ee



E-R 6.30-23.00 L-P 9.00-21.00



 

 

MyFitness Lasnamäe Kärberi Kärberi 20, Tallinn 13919 karberi@myfitness.ee +372 6331600



Klubi on avatud:                           E-R 6.30 - 23.00                           L-P 9.00 - 21.00



 


 


 


 
 

MyFitness Tartu Lõunakeskus Ringtee 75, Tartu 50501 tartu@myfitness.ee +372 731 5662



Klubi on avatud:



E-R 7.00-22.00 



L 9.00-19.00 P 9.00-21.00

 

MyFitness Tartu Kesklinn Küüni 7, Tartu 51004 tartukesklinn@myfitness.ee +372 736 2990



Klubi on avatud:



E-R 6.30-22.00



L-P 9.00-21.00 

 

MyFitness Pärnu Aida 5, Pärnu 80010 parnu@myfitness.ee +372 442 3000



Klubi on avatud:



E- R 07.00-22.00 



L 09.00-19.00 P 09.00-20.00

 

MyFitness Narva Fama Tallinna mnt 19c, Narva 20303 narva@myfitness.ee +3723579370 



Klubi on avatud:



E-R 7.00-22.00



L-P 9.00-21.00



 



 

 

MyFitness Viljandi Männimäe tee 4, Viljandi 71010 viljandi@myfitness.ee +372 43 45 245 Klubi on avatud: E-R 7.00-22.00  L 9.00-19.00 P 9.00-20.00